Studentska I Omladinska Zadruga BULEVAR- Beograd,Kneginje Zorke 5- pronadjite posao-ostavite svoj cv - kontaktirajte nas na e-mail ili telefone-011/3650-156; 011/3650-157 ; 011/ 3650-158 ; 011/ 3650-159 -STUDENTSKI SERVIS-
Studentska zadruga BULEVAR Beograd
Pretražite oglase
zadajte tekst:

rss 2.0
atom

vi ste posetioc broj:

007653

Omladinska i studentska zadruga Bulevar Beograd, Knjeginje Zorke 5

Računovođa - Knjigovođa

Uslovi:
- nephodno iskustvo
- poznavanje knjiženja do završnog računa
- engleski jezik - dobro znanje

Opis posla:
- Ručno unošenje podataka, izvoda, faktura izlaznih i ulaznih, isplata plata i uplata doprinosa

Prijavi se na 011 344-33-81, 011 344-72-57, 060/6000-290

09 - Mar - 2017
poslovi@ozbulevar.rs +381 (011) 344-33-81, +381 (011) 344-72-57, 060/6000-290

Omladinska i studentska zadruga Bulevar Beograd, Bricaninova 42 / trg Slavija

Uslovi:
- Potrebni omladinci, momci i devojke
- Opis posla podrazumeva rad u proizvodnji kartonske ambalaže na Karaburmi
- Rad na duže vreme, minimum 3 meseca
- Radno vreme 8 sati - u tri smene
- Cena radnog sata 150 dinara

Prijavi se na 011 3650-156, 011 3650-157, 011 3650-158

08 - Mar - 2017
poslovi@ozbulevar.rs +381 (011) 3650-156, +381 (011) 3650-157, 060/6001655

Po potrebi poslodavca, firme koja se bavi proizvodnjom softvera i aplikacija za telefone, tražimo devojke koje su komunikativne, digitalno pismene, prijatnog izgleda, tečno govore engleski jezik za snimanje reklamnog spota koji je namenjen za inostrano tržište.

Prijavi se na 011 344 72 57

Osoba sa invaliditetom | Facebook marketing asistent | Beograd

O poslu:
- rad na društvenim mrežama
- prijem u radni odnos na duže

Uslovi:
- osoba sa invaliditetom
- na birou duže od 6 meseci
- informatički pismena osoba

Prijavi se na 011 344 72 57, 011 344-33-81, 060 6000 290

07 - Mar - 2017

PROMOCIJA SBB USLUGA

Tražimo digitalno pismene, entuzijastične, komunikativne, strpljive, fleksibilne mlade ljudi do 30 godina za promociju SBB usluga.

Opis posla:
- 6-8h rada na dnevnom nivou
- Plaćanje po satu

Prijavi se na 011 3650-156, 011 3650-157, 060/6000-290

Obrasci i obavestenja:

-ZAHTEV ZA CLANSTVO
-cenovna ponuda
-biografija (cv rezime)
- uput za rad
- pojedinacni ugovor
-generalni ugovor
-primer_kalkulacije
-najniza osnov. doprinosa
- povreda na radu
-saglasnost za_ucenike
-izvestaj-radni_ucinak
-ovlascenje-punomocje
-Zahtev potraznje radnika
-zahtev-izrada ponude,
-ugovor-strucna preksa
-primer kopije dokumenata
-misljenje-javne nabavke
-misljenje- PDV
-obavestenje za PPP PD
-obavestenje starosni limit
-Pravilnik Osnov.za pdv

Usluge
Omladnske zadruge

Nudimo brz i kompletan servis poslodavcima za sve
profile radnika, na svim lokacijama u Beogradu i svim većim gradovima Srbije. detaljnije >

Radimo po principu HITNOG SERVISA,
na telefonski poziv.

Oglasi
Bulevar omladinska zadruga

Trazite posao? Trazite radnike? Pogledajte oglase na nasem sajtu! detaljnije >

Postavite svoj oglas na nas sajt i ocekujte brz odziv.
Mi smo jedan od najposecenijih sajtova za zaposljavanje u Srbiji!

Radno vreme omladinske zadruge od 8-17 časova , subotom od 8-12 , brzo do posla !.....hitan servis za poslodavce..!OMLADINSKA ZADRUGA-STUDENTSKI SERVIS BEOGRAD-tel.060-6000-290