Studentska I Omladinska Zadruga BULEVAR- Beograd,Kneginje Zorke 5- pronadjite posao-ostavite svoj cv - kontaktirajte nas na e-mail ili telefone-011/3650-156; 011/3650-157 ; 011/ 3650-158 ; 011/ 3650-159 -STUDENTSKI SERVIS-
Studentska zadruga BULEVAR Beograd
Pretražite oglase
zadajte tekst:

rss 2.0
atom

vi ste posetioc broj:

007653

Omladinska Zadruga Bulevar Beograd

Tražimo 30 kandidata za poziciju:

AGENT PRODAJE NA TERENU (od vrata do vrata)

Opis:
- Prodaja proizvoda od vrata do vrata

Uslov:
- Oglas je otvoren za studente
- Komunikativnost i ljubaznost

Zarada: Fiksna plata: 37.500rsd + naknada za prevoz.
Pored fiksne zarade, postoji i bonus, pa agenti
mogu izaći i do 100.000 rsd.

Lokacija: Beograd

Zainteresovane kandidate molimo da pozovu 060/600-1655 ili da pošalju svoj CV na poslovi@ozbulevar.rs

22 - Mar - 2021
poslovi@ozbulevar.rs 060/600-1655

Tražimo kandidata za sledeću poziciju:

Pomoćni radnik u magacinu
(Beograd, Zemun)

Opis radnog mesta:
- Utovar robe
- Istovar robe

Uslovi:
- Poželjno prethodno radno iskustvo
- Odgovornost u radu

Radno vreme: 08-17h

Lokacija: Zemun

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 011/454-2588
ili poslati CV na email poslovi@ozbulevar.rs sa naznakom "Beograd - Pomoćni radnik u magacinu"

poslovi@ozbulevar.rs 011/454-2588

Omladinska zadruga Bulevar Beograd

Potreban kandidat za sledeću poziciju:

Fakturista
(Beograd)

Opis posla:
– Izrada faktura
– Komunikacija sa klijentima
– Rad u računovodstvenom programu
– Rad u MS office paketu

Uslovi:
– Završena srednja ekonomska škola
– Završna godina OAS (Ekonomskog fakulteta)
– Dobro poznavanje rada u MS office paketu
– Vozačka dozvola B kategorije
– Dobre ogranizacione veštine
– Da osoba nije pušač

Mesto rada: Beograd

Radno vreme: 08-16h

Za dodatne informacije o poziciji i prijave, molimo vas pozovite:
011/454-25-88

Ili pošaljite svoju biografiju (CV) na mejl:
poslovi@ozbulevar.rs

19 - Mar - 2021

Potreban nam je kandidat za sledeću poziciju:

Kuvar (Beograd)

Opis posla:
- Kuvanje tradicionalnih srpskih jela

- Održavanje higijene radnog prostora

Uslovi rada:

- Prethodno radno iskustvo

- Pedantnost u poslu

Radno vreme: 07-15h, od ponedeljka do petka

011/454-2588

Potrebni su nam kandidati za sledeću poziciju:

Analitičar investicionih podataka (Beograd)

Omladinska zadruga trazi kandidate ekonomskog usmerenja za radno mesto Analitičar investicionih podataka koji će imati mogućnost da radi kao deo operativnog tima. Zadatak je da blagovremeno dostave kompletne, dosledne i tačne podatke o investicijama za alternativne investitore iz širokog spektra generalnih partnera.

Opis:

- Dnevno pomaganje u prikupljanju finansijskih izveštaja
- Provera doslednosti i kompletnosti prikupljenih izveštaja
- Pregled grešaka, upozorenja i obaveštenja stvorenih oko podataka
- Rad na otpremanju izveštaja sa generalnim partnerima
- Upravljanje dnevnim komunikacijama i rokovima sa generalnim menadžerima

Uslov:
- Završen fakultet ili Master studije fakulteta ekonomskog usmerenja
- 1 - 3 godine iskustva na istoj ili sličnim pozicijama

060/600-1655

18 - Mar - 2021

Obrasci i obavestenja :

-ZAHTEV ZA CLANSTVO
-cenovna ponuda
-biografija (cv rezime)
-uput za rad
-pojedinacni ugovor
-generalni ugovor
-primer_kalkulacije
-najniza osnov. doprinosa
-povreda na radu
-izvestaj o prof.oboljenju
-saglasnost za_ucenike
-izvestaj-radni_ucinak
-KARNET DNEVNI
-ovlascenje-punomocje
-Zahtev potraznje radnika
-zahtev-izrada ponude,
-ugovor-strucna preksa
-primer kopije dokumenata
-misljenje-javne nabavke
-misljenje- PDV
-Pravilnik Osnov.za pdv
-obaveze ugovaraca
-unapred PIO prijava
-"Tumacenje-PP.poslovi mogu iz delatnosti poslodavca.
-"Ministarstvo-ustupljenog radnika kontrolise korisnik usluge.
-anex,zastita podataka o licnosti

Usluge
Omladnske zadruge

Nudimo brz i kompletan servis poslodavcima za sve
profile radnika, na svim lokacijama u Beogradu i svim većim gradovima Srbije. detaljnije >

Radimo po principu HITNOG SERVISA,
na telefonski poziv.

Oglasi
Bulevar omladinska zadruga

Trazite posao? Trazite radnike? Pogledajte oglase na nasem sajtu! detaljnije >

Postavite svoj oglas na nas sajt i ocekujte brz odziv.
Mi smo jedan od najposecenijih sajtova za zaposljavanje u Srbiji!

Radno vreme omladinske zadruge od 8-17 časova , subotom od 8-12 , brzo do posla !.....hitan servis za poslodavce..!OMLADINSKA ZADRUGA-STUDENTSKI SERVIS BEOGRAD-tel.060-6000-290